دکتر میرمعصومی
بهترین دکتر برای زایمان سزارین در اصفهان

 بهترین دکتر زایمان سزارین در اصفهان

بهترین دکتر زایمان سزارین در اصفهان می‌تواند نقش قابل توجهی در خوب پیش رفتن عمل شما و احساس آرامش مادران داشته باشد. اولین اقدامی که لازم است مادران باردار انجام دهند این است که مشخص کنند آیا کاندید مناسبی برای انجام زایمان سزارین هستند یا خیر. اگر مشخص شد کاندید مناسبی برای این جراحی هستند، لازم است به بهترین دکتر زایمان سزارین در اصفهان مراجعه کنند تا بتوانند مشاوره‌های لازم پیش از زایمان را از وی دریافت نمایند. معمولا افرادی که بیشتر از یک قلو باردار باشند، پیش از این تجربه زایمان ناموفق داشته باشند، وزن جنین آنها از حد معمول بیشتر باشد و… کاندید مناسبی برای جراحی سزارین هستند. 

معمولا نمی‌توان بین زایمان طبیعی و سزارین یکی را  برتر دانست زیرا افراد بسته به شرایط مختلف نیازمند انجام زایمان‌های مختلفی خواهند بود. در ادامه قصد داریم به شما در خصوص زایمان سزارین و نکاتی که لازم است در خصوص آن بدانید، آگاهی دهیم. همچنین شما را با یکی از بهترین دکترهای زایمان سزارین در اصفهان آشنا خواهیم کرد.

بهترین دکتر زایمان سزارین در اصفهان

بهترین کاندیدای زایمان سزارین

 در خصوص کاندیداهای زایمان سزارین لازم است بدانید در صورتی مادران می‌توانند با زایمان سزارین در اصفهان کودکان خود را به دنیا آورند که دارای  شرایط خاصی باشند. 

برای مثال اگر مادر بیش از یک نوزاد باردار باشد، می‌تواند آنها را به صورت زایمان سزارین به دنیا آورد. انتخاب روش زایمان بستگی بسیار زیادی به وزن جنین و نوع قرار گیری آنها در رحم خواهد داشت. هر چه تعداد قل‌ها بیشتر باشد، لزوم جراحی سزارین بسیار بیشتر خواهد بود. معمولاً پزشکان در صورتی که وزن جنین از حد طبیعی بیشتر باشد، پیشنهاد می‌کنند مادران جراحی سزارین را انجام دهند.

برخی از مادران نیز وجود دارند که پیش از این تجربه زایمان را داشته‌اند و فرزند آنها در حین زایمان دچار مشکل شده است. معمولاً در این چنین شرایطی پزشکان پیشنهاد می‌کنند که نوزاد به جای زایمان طبیعی، از طریق زایمان سزارین به دنیا آید. 

از جمله دیگر مواردی که سبب می‌شوند مادران کاندیدای مناسبی برای عمل سزارین باشند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

·        اگر جنین به صورت برعکس یا نامتعارف درون رحم قرار گرفته باشد، زایمان سزارین پیشنهاد می‌شود.

·        در صورتی که مشکلی در جفت سرراهی به وجود آمده باشد، جنین دهانه رحم را مسدود خواهد کرد بنابراین سزارین تنها روش ممکن است.

·        اگر مادر به دلیل وجود فیبروئیدها دچار انسداد در دهانه رحم خود شده باشد، زایمان طبیعی برای او سخت یا غیر ممکن است. به همین سبب پزشک زایمان سزارین را پیشنهاد خواهد کرد.

·        در صورتی که اختلال طناب عصبی باز در جنین وجود داشته باشد، زایمان طبیعی ریسک بسیار بالایی برای سلامت نوزاد خواهد داشت. بنابراین زایمان سزارین انجام خواهد شد.

·        مبتلا بودن مادر به ویروس اچ‌ آی‌ وی و ریسک بالای انتقال این بیماری سبب می‌شوند، تنها راه برای زایمان، سزارین باشد.

آیا بعد از زایمان سزارین می توان زایمان طبیعی داشت؟

معمولا زنانی که یک یا دوبار زایمان سزارین را انجام داده‌اند، تمایل دارند برای زایمان بعدی خود زایمان به شیوه‌ای طبیعی را تجربه کنند. همان طور که می‌دانید زایمان طبیعی بدون جراحی انجام شده بنابراین هیچ یک از عوارض جراحی را برای زنان به همراه نخواهد داشت. 

از جمله دیگر مزایای زایمان طبیعی می‌توان به دوره نقاهت کوتاه آن اشاره کرد. بنابراین مادران می‌توانند پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از این زایمان به فعالیت‌های روزمره زندگی خود بازگردند. اما معمولاً این چالش برای مادران به وجود می‌آید که آیا امکان انجام زایمان طبیعی بعد از انجام زایمان سزارین وجود دارد.

در پاسخ به این سوال لازم است ذکر کنیم برای انجام زایمان طبیعی بعد از زایمان سزارین در اصفهان لازم است فاصله زمانی بین زایمان‌ها زیاد باشد تا ترمیم رحم و آمادگی آن برای زایمان طبیعی افزایش یابد.  اگر  کمتر از ۱۸ ماه از زایمان سزارین شما گذشته باشد، احتمال این که در زایمان طبیعی دچار پارگی رحم شوید، بسیار زیاد است. بنابراین بهتر است با پزشک متخصص مشورت کرده و متوجه شوید آیا می‌توانید زایمان طبیعی را بعد از سزارین انجام دهید یا خیر.

زایمان سزارین بهتر است یا طبیعی؟

احتمالا یکی از سوالات رایجی که برای بسیاری از زنان باردار و مادران به وجود می‌آید، این باشد که زایمان سزارین بهتر است یا زایمان طبیعی. در پاسخ به این سوال لازم است ذکر کنیم که بهتر است برای زایمان به بهترین دکتر زایمان سزارین مراجعه کنید تا او بتواند تشخیص دهد کدام یک از زایمان‌ها بسته به شرایط برای شما مناسب‌ تر هستند. 

هر کدام از زایمان‌های طبیعی و زایمان سزارین می‌توانند عوارض و مزایایی را برای مادران و جنین به همراه داشته باشند. بنابراین لازم است برآورد کلی صورت بگیرد تا متوجه شوید کدام نوع زایمان برای شما مزایای بسیار بیشتری به همراه خواهد داشت تا آن را انجام دهید. اگر تصمیم بر این دارید که زایمان سزارین در اصفهان را انجام دهید، پیشنهاد می‌شود به بهترین دکتر برای زایمان سزارین در این شهر مراجعه کنید تا بتوانید با اطمینان خاطر و بدون هیچ ترس و اضطرابی زایمان راحتی را تجربه کنید.

مشاوره قبل از زایمان سزارین

مشاوره قبل از زایمان سزارین در اصفهان یکی از مهم‌ترین کارهایی بوده که لازم است پیش از انجام این عمل به آن توجه نمایید. بدین منظور لازم است مادران نزد پزشک متخصص و با تجربه‌ای بروند و تمامی سوالات خود را در خصوص این عمل از او بپرسند. 

همچنین در این مشاوره شما متوجه خواهید شد که آیا کاندید مناسبی برای این عمل هستید یا خیر. اگر مشخص شد کاندید مناسبی هستید، پزشک در خصوص اقدامات و مراقبت‌هایی که لازم است پیش از عمل سزارین انجام دهید، به شما آگاهی خواهد داد. در این صورت استرس و اضطراب شما کاهش خواهد یافت و می‌توانید با اطمینان خاطر و آرامش بیشتری برای عمل آماده شوید‌.  از آن جایی که مشاوره قبل از زایمان بسیار حائز اهمیت است، پیشنهاد می‌شود بدین منظور به بهترین دکتر زایمان سزارین مراجعه کنید.

معرفی بهترین متخصص زایمان سزارین در اصفهان

اگر قصد زایمان سزارین در اصفهان را دارید، پیشنهاد می‌شود به بهترین دکتر زایمان سزارین در این شهر مراجعه کنید. دکتر فخرالسادات میرمعصومی یکی از با تجربه‌ ترین و متخصص‌ترین پزشکان زنان و زایمان در شهر اصفهان است. به سبب تجربه بالای این متخصص، اغلب زنان ترجیح می‌دهند زایمان خود را نزد او انجام دهند تا بتوانند با اطمینان خاطر و بدون هیچ نگرانی برای زایمان آماده شده و کودک خود را به دنیا آورند.

سخن پایانی

برخی از مادران به سبب شرایطی که دارند کاندید مناسبی برای انجام زایمان سزارین به حساب می‌آیند. برای انجام زایمان سزارین در اصفهان لازم است به بهترین متخصص بدین منظور مراجعه کنید تا بتوانید مشاوره‌های لازم را از او دریافت کرده و با اطمینان خاطر و آرامش زایمان خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط