دکتر میرمعصومی
جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان در اصفهان

تمایل به زیبایی در همه افراد وجود دارد. این زیبایی فقط محدود به چهره افراد نیست و امروزه تمایل به زیبایی در تمامی نواحی بدن در همه افراد وجود دارد. یکی از انواع اعمال زیبایی، جراحی زیبایی زنان می باشد که برای بهبود شکل ظاهری ناحیه تناسلی در خانم ها متقاضیان زیادی دارد. انواع جراحی زیبایی زنان وجود دارند که هرکدام کاربرد متفاوتی دارند. در ادامه این مطلب از سایت دکتر فخرالسادات میرمعصومی می خواهیم به بررسی انواع جراحی زیبایی زنان در اصفهان و روش های آن بپردازیم با ما همراه باشید.

آناتومی واژن


آناتومی ناحیه تناسلی زنان شامل بخش های مختلفی می باشد که برای انجام جراحی زیبایی زنان بهتر است با هرکدام از این قسمت ها در بدن خود آشنا باشید.

بهترین متخصص جراحی زنان اصفهان

کلیتوریس

کلیتوریس یکی از مهم ترین قسمت های ناحیه تناسلی می باشد که در تحریک جنسی خانم ها بسیار موثر است. کلیتوریس در قسمت میانی ناحیه تناسلی و بالای مجرای ادراری قرار دارد.

مونس پوبیس


این ناحیه به صورت یک بالشتک چربی در قسمت بالایی ناحیه تناسلی قرار دارد و محل رویش موها می باشد.

بولب وستیبول


این قسمت از ناحیه تناسلی مثلثی شکل است که از قسمت بیرونی به هایمن، و از قسمت داخل به واژن می رسد.

لابیا مینور و ماژور

لابیاهای بزرگ در قسمت بیرونی ناحیه تناسلی قرار دارند و هر چقدر میزان چربی در این ناحیه بیشتر باشد لابیاها بزرگ تر خواهند بود. لابیای کوچک در بین لابیای بزرگ قرار دارد. البته در برخی از خانم ها اندازه لابیای کوچک از لابیای بزرگ بیشتر است و بیرون زدگی لابیا کوچک اتفاق می افتد که باید برای جراحی زیبایی و کوچک کردن آن اقدام کنند.

گیف مشاوره آنلاین دکتر میرمعصومی

لابیاپلاستی(labiaplasty)


یکی از پرطرفدارترین جراحی زیبایی زنان عمل لابیاپلاستی می باشد. در عمل لابیاپلاستی فرم ظاهری و اندازه لابیهای کوچک و بزرگ تغییر پیدا می کند. برخی از خانم ها از شل بودن و افتادگی پوست لابیاها رنج می برند و یا اعتماد به نفس آنها در رابطه جنسی کاهش پیدا می کند و اقدام به جراحی لابیاپلاستی می کنند. برخی از خانم ها نیز به دلیل بیرون زدگی لابیا کوچک از لابیا بزرگ باید برای تغییر اندازه لابیاها اقدام به جراحی زیبایی زنان کنند.

واژینوپلاستی(vaginoplasty)


عمل واژینوپلاستی در اصفهان که به عمل تنگ کردن واژن یا همان جراحی تایتنینگ اصفهان نیز شناخته شده است، جهت بهبود رابطه جنسی انجام می شود. برخی از خانم ها به دلیل افزایش سن، زایمان های طبیعی متعدد و یا کاهش وزن شدید دچار شل شدگی و افتادگی در ناحیه تناسلی شده اند که بر کیفیت رابطه جنسی نیز تاثیرگذار است. همچنین عمل تنگ کردن واژن در اصفهان برای بهبود رابطه جنسی، افزایش لذت جنسی و درمان بی اختیاری ادرار نیز موثر می باشد.

هودوپلاستی(Hoodoplasty)


برخی از خانم ها در ناحیه هود کلیتوریس دچار نافرمی و شکل ظاهری نامناسب می شوند. این مشکل می تواند بر اثر داشتن زایمان طبیعی، ژنتیک و … ایجاد شود. بزرگ بودن کلیتوریس علاوه بر کاهش اعتماد به نفس در کاهش لذت جنسی در رابطه نیز می تواند موثر باشد و در هنگام پوشیدن لباس های تنگ و مایو و… نیز آزاردهنده خواهد بود. بنابراین عمل هودوپلاستی برای این دسته از افراد مناسب می باشد.

جراحی زیبایی زنان در اصفهان

پرینوپلاستی(Perineoplasty)


پرینه بافتی است که بین واژن و مقعد قرار دارد. در طی زایمان جنین با جثه بزرگ و یا در شرایطی که این ناحیه تحت فشار قرار گیرد ممکن است در این ناحیه پارگی اتفاق بیافتد. در این موارد انجام عمل پرینوپلاستی یا پرینورافی در اصفهان انجام می شود.

تقویت نقطه جی(G-spot)


عمل جراحی تقویت نقطه جی که با نام های تقویت G-Spot، G-Shot یا G-Spot augmentation نیز شناخته می شود، یک عمل جراحی مدرن برای افزایش اعتماد به نفس در رابطه جنسی و افزایش لذت جنسی در خانم ها می شود. در عمل تقویت نقطه جی با تزریق اسید هیالورونیک یا پرکننده کلاژن در یک نقطه خاص شدت حساسیت این ناحیه بیشتر می شود و باعث ارگاسم طولانی تر و بهتر در خانم ها خواهد شد.

سفید کردن واژن


عمل سفید کردن واژن در اصفهان که با نام وایتنینگ در اصفهان نیز شناخته می شود از جمله جراحی های زیبایی زنان است که محبوبیت زیادی دارد. تیرگی ناحیه تناسلی یکی از دغدغه های خانم ها در رابطه جنسی است. بسیاری از زنان و دختران به دلیل تیرگی ناحیه تناسلی از رابطه جنسی اجتناب می کنند و اعتماد به نفس برقراری رابطه جنسی را ندارند. بنابراین سفید کردن واژن توسط بهترین متخصص زنان در اصفهان تاثیر بسیار زیادی در بهبود کیفیت رابطه جنسی شما و اعتماد به نفستان در رابطه جنسی را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

زایمان زودرس

زایمان زودرس چه علائمی دارد؟ چگونه می‌توان از زایمان زودرس