دکتر میرمعصومی
Search
Close this search box.
واژینوپلاستی

جراحی زیبایی واژینوپلاستی در اصفهان

واژینوپلاستی از جمله جراحی های زیبایی درمانی بانوان است که امروزه طرفداران زیادی نیز دارد، استفاده از این روش برای رفع مشکلات بانوان و افزایش زیبایی ناحیه تناسلی آن ها بسیار موثر و کارآمد می باشد.
از این رو در این مقاله قصد داریم به بررسی بیشتر جراحی واژینوپلاستی در اصفهان بپردازیم و ضمن آشنا شدن با روش انجام آن، به مزایا و عوارض احتمالی آن نیز اشاره خواهیم کرد، در ادامه نیز نکاتی پیرامون مراقبت های بعد از این جراحی و همچنین انتخاب بهترین پزشک واژینوپلاستی در اصفهان ارائه خواهیم داد.

واژینوپلاستی چیست

واژینوپلاستی از جراحی های زیبایی واژن است که علاوه بر نقش زیبایی، می تواند در درمان و بهبود برخی از مشکلات بانوان نیز موثر باشد، این جراحی را تحت عنوان جراحی تنگ کردن واژن نیز می شناسند، با توجه به این که با افزایش سن و زایمان طبیعی عوارضی در ناحیه واژن مانند شل شدن عضلات و گشاد شدن آن به وجود می آید و می تواند سبب بروز مشکلاتی مانند بی اختیاری ادارای و عدم رضایت از رابطه جنسی گردد، استفاده از روش های زیبایی و درمانی واژن می تواند در بهبود و درمان این عوارض موثر باشد و علاوه بر آن مشکلات روابط جنسی را بر طرف کرده و کیفیت آن را بالا می برد.

بهترین متخصص جراحی زنان اصفهان

مزایای واژینوپلاستی

از مزایای اصلی واژینوپلاستی می توان به درمان مشکلاتی مانند شل شدن و گشاد شدن عضلات واژن اشاره کرد، استفاده از این روش نقش موثری در زیبایی و جوانسازی ناحیه تناسلی بانوان دارد و از این رو باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها می گردد.
علاوه بر موارد فوق با توجه به نقش درمانی این روش، می تواند مشکلاتی مانند بی اختیاری ادراری و عفونت های مکرر را نیز بهبود ببخشد، افزایش کیفیت روابط جنسی از دیگر مزایای واژینوپلاستی است که سبب بهبود و استحکام روابط افراد می گردد.
از دیگر مزیت های این روش، هزینه مناسب آن و کم تهاجمی بودن آن است، به طوری که با رعایت نکات مراقبتی، عوارض خاصی به همراه نخواهد داشت و دوره نقاهت کوتاهی نیز دارد، میزان رضایتمندی مراجعین از این روش بالا است و امکان انجام همزمان این جراحی با جراحی های دیگر مانند لابیاپلاستی نیز فراهم است.

جهت دریافت مشاوره با بهترین متخصص زنان اصفهان، دکتر میرمعصومی می توانید از طریق لینک ارتباطی زیر برای دریافت نوبت مشاوره و معاینه اقدام کنید.

عمل واژینوپلاستی چگونه انجام می شود

طی جراحی واژینوپلاستی عضلات کف لگن اصلاح می گردد و بافت های اضافی حذف می گردد تا از این طریق واژن تنگ تر شود و در بلند مدت نیز این تغییرات پایدار باشد، علاوه بر این، در این جراحی پوست اضافه واژن نیز حذف و ظاهر آن از نظر زیبایی و جوانسازی ترمیم می گردد، برای انجام این جراحی از بیهوشی عمومی و یا بی حسی موضعی استفاده می گردد.
روش های مختلف واژینوپلاستی بسته به شرایط افراد و نظر پزشک قابل اجرا است، واژینوپلاستی با لیزر از روش های کم تهاجمی می باشد که با استفاده از تحریک کلاژن سازی، می تواند در ترمیم و اصلاح گشادی واژن موثر باشد، این روش به چندین جلسه نیاز دارد.
واژینوپلاستی با نخ نیز از روش های دیگر مورد استفاده در این زمینه است، این روش نیز کم تهاجمی است و بسته به شرایط فرد و نظر پزشک می توان از آن استفاده نمود، واژینوپلاستی با استفاده از فیلرها مانند چربی از دیگر تکنیک ها می باشد که با تنگ کردن واژن می تواند سبب اصلاح آن گردد.
در مواردی که گشادی و شلی عضلات واژن زیاد است، استفاده از روش جراحی می تواند بسیار موثر باشد و اثرات آن ماندگار خواهد بود.

واژینوپلاستی در اصفهان

مراقبت های بعد از واژینوپلاستی

برای دریافت بهترین نتایج از عمل واژینوپلاستی در اصفهان می بایست نکات مراقبتی بعد از آن را رعایت کنید، طی چند روز بعد از این جراحی می بایست استراحت کرد، استفاده از داروهای مسکن و کمپرس یخ در کاهش درد موثر است، بهداشت ناحیه تناسلی باید رعایت شود تا از بروز عفونت پیشگیری شود، طبق نظر پزشک 4 تا 6 هفته بعد از جراحی واژینوپلاستی می بایست از روابط جنسی اجتناب کنید و فعالیت های شدید نیز نداشته باشید.
توصیه می شود تا بهبودی کامل، از پوشیدن لباس تنگ خودداری کنید و از لباس های نخی استفاده کنید، برای استفاده از سونا و استخر می بایست حداقل یک ماه صبر کنید، عدم مصرف دخانیات و الکل و استفاده از رژیم غذایی مغذی و مایعات کافی می تواند به روند بهبودی کمک کند.

عوارض واژینوپلاستی

با رعایت نکات مراقبتی و با انتخاب کلینیک مجهز می توان عوارض واژینوپلاستی را کاهش دارد، اما در صورت عدم رعایت نکات فوق ممکن است برخی از افراد با عوارضی مانند عفونت و خونریزی مواجه شوند، کبودی و تورم بعد از جراحی طبیعی است که با گذشت چند روز بهبود می یابد.
علاوه بر آن در صورت عدم مهارت کافی جراح، ممکن است به عصب های واژن آسیب وارد گردد و اسکار جراحی باقی بماند، از این رو توصیه می شود در انتخاب جراح ماهر و مرکز مجهز برای جراحی، دقت کافی را داشته باشید تا با عوارض نا خواسته آن مواجه نگردید.

بهترین جراح واژینوپلاستی اصفهان

همان طور که اشاره شد واژینوپلاستی در زیبایی و جوانسازی واژن نقش موثری دارد، برای دستیابی به بهترین نتایج از این روش، توصیه می کنیم در انتخاب متخصص جراحی زیبایی زنان، دقت کافی را داشته باشید، بهترین جراح واژینوپلاستی می بایست ضمن بهره مندی از دانش و تجربه کافی، شرایط بیماران را به دقت مورد بررسی قرار دهد و بهترین روش، با کمترین عوارض را برای درمان انتخاب نماید.
علاوه بر این ارائه مشاوره های دقیق در رابطه با مراقبت های قبل و بعد از واژینوپلاستی نیز از جمله ویژگی های بهترین جراحی واژینوپلاستی می باشد، در این زمینه می بایست دکتر میرمعصومی را معرفی کنیم، ایشان متخصص زنان، زایمان، نازایی و زیبایی می باشند و به صورت تخصصی در زمینه جراحی زیبایی زنان فعالیت می کنند.

سخن پایانی


در این مقاله به بررسی یکی از جراحی های زیبایی درمانی زنان با نام واژینوپلاستی پرداختیم، همان طور که اشاره شد عمل جراحی واژینوپلاستی در اصفهان علاوه بر اهداف زیبایی و جوانسازی، در درمان مشکلات مختلف مانند گشادی و شل شدن عضلات واژن، بی اختیاری ادرار و عفونت نیز موثر است، برای دریافت بهترین نتیجه از واژینوپلاستی می بایست ضمن دقت در انتخاب پزشک، نکات مراقبتی بعد از آن را نیز رعایت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط