دکتر میرمعصومی
Search
Close this search box.
کربوکسی تراپی واژن

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی واژن در اصفهان

کربوکسی تراپی واژن نوعی عمل زیبایی در ناحیه واژن است که لازم است حتما طبق مشورت با یک پزشک متخصص انجام گیرد. کیت درمان جوانسازی واژن کربوکسی تراپی CO2LiftV به مشکلات واژن ناشی از زایمان، افزایش سن و استرس می پردازد. این درمان بدن را تحریک می کند تا خون غنی از اکسیژن را به بافت واژن و فرج برساند و به بازسازی سلول های سالم و کارآمد کمک کند.
کربوکسی تراپی در اصفهان یک روش درمانی پزشکی است که برای اکسیژن رسانی به بافت های واژن استفاده می شود. این نوع عمل شامل تزریق دی اکسید کربن (CO2) با چند تزریق ساده بوده و این پروسه به صورت سرپایی انجام می شود و تقریبا حدود 20 دقیقه طول می کشد.
کربوکسی تراپی واژن موجب بازشدن و فعالتر شدن عروق می شود، انتقال اکسیژن و مواد مغذی به سلول‌ها از طریق خون را تسهیل می‌کند و در نتیجه شکل بافت واژن را بهبود می‌بخشد. همچنین انجام کربوکسی تراپی واژن از نظر رعایت مسائل بهداشتی نیز بسیار کمک کننده است و نیز موجب سندرم آرامش واژن (VRS) می شود. در این مقاله می خواهیم درخصوص نحوه انجام کربوکسی تراپی واژن نزد یک متخصص باتجربه صحبت نماییم.

کربوکسی تراپی واژن در اصفهان

انجام عمل کربوکسی تراپی به چه کسانی توصیه می شود؟

ویژگی های کلیدی کربوکسی تراپی واژن این است که:

 1. جوانسازی بدون هورمون در ناحیه واژن را فراهم میکند،
 2. یک درمان راحت بوده که میتواند بطور خصوصی در خانه انجام شود.
 3. اینکه به فرد از نظر روانکاوی حس اعتماد به نفس بیشتری میدهد.
 4. از نظر درمان نیز نتایج موثری دارد.

از جمله اینکه این درمان ممکن است موجب بهبود علائم سندرم ادراری تناسلی یائسگی (GSM) مانند: خشکی، سوزش، خارش و دیسپارونی شود، حساسیت های غیرمعمول را از بین ببرد، موجب از بین رفتن شلی واژن شود، همچنین در بسیاری از موارد دیده شده که موجب درمان بی اختیاری ادراری نیز شده است.

این درمان در موارد زیر از سوی پزشکان و متخخصان زیبایی بسیار تاکیید و توصیه میشود:

 • زنانی که به دنبال مراقبت از خود و سلامت عمومی هستند
 • بانوانی که به تازگی مادر شده اند
 • زنان یائسه
 • زنانی که داروهای تجویزی دارند
 • زنانی که از ظاهر زیبایی اندام واژن خود نگران و ناراضی هستند
 • زنانی که شیمی درمانی کرده اند
 • زنان با سابقه سرطان سینه که علائم GSM دارند اما نمیتوانند استروژن مصرف کنند
 • زنان مبتلا به لیکن اسکلروزوس
 • زنانی که در حیطه پزشکی PCOS قرار دارند
بهترین متخصص جراحی زنان اصفهان

دستورالعمل های کاربردی جهت انجام کربوکسی تراپی واژن

ابتدا بسته محتوی محلول را قبل از باز کردن ماساژ داده تا نرم شود.
تمام محتویات بسته در یک کاسه مخلوط کن پلاستیکی یا شیشه ای کوچک ریخته میشود.
برای فعال شدن کربوکسی آن را به مدت 1 دقیقه با چسب کاملاً مخلوط میکنند.
آنگاه اپلیکاتور ژل را برداشته، نوک آن را داخل ژل قرار داده و به عقب میکشند تا کاملا پر شود.
اپلیکاتور را به آرامی تا جایی که راحت می رود داخل واژن قرار میدهند. این کار را میتوان در حالی که فرد ایستاده و پاهای خود را چند اینچ از هم باز کرده و زانوهای خود را خم کرده انجام داد. یا فرد روی زانوهای خم شده به پشت دراز بکشد. مرحله 4 چند بار تکرار شود تا بیشترین مقدار ژل به بدن تزریق شود.
ژل باقیمانده را برداشته و از طریق چسب یا به کمک انگشت روی ناحیه تناسلی مالش داده شود.
بگذارید 45 دقیقه بماند، حتی فرد میتواند یک شب با آن بخوابد. توصیه می شود که در صورت خوابیدن با آن، از حوله استفاده نشود.
این ژل برای هر سن و نوع پوستی قابل استفاده است. اما نکته مهم این است که برای زنان باردار، باید حتما با بهترین متخصص زنان در اصفهان مشورت شود.

نتایج و مزیت ها و معایب انجام کربوکسی تراپی واژن

نتایج انجام این عمل زیبایی به نحوه واکنش بدن و پاسخ هر بیمار بستگی دارد، اگرچه غالبا همیشه این عمل نتیجه بخش بوده و اثرات مثبتی در بهبودی آن وجود دارد. البته باید توجه داشت که اثرات آنها دائمی نیست و به طور کلی به چندین جلسه تکرار این کار نیاز است. این روش درمانی را میتوان با مشاوره و انجام توصیه های متخصص تکرار کرد.
یکی از متخصصان عمل زیبایی که در امر کربوکسی تراپی واژن در اصفهان بسیار تجربه و مهارت دارد دکتر میرمعصومی میباشد. خانم هایی که تاکنون طبق مشاوره ها و توصیه های دکتر میرمعصومی به انجام این عمل تزریقی در واژن پرداخته اند همگی از انجام کربوکسی تراپی واژن خود رضایت و بهبود کامل داشته اند.
در خصوص عوارض جانبی و موارد منع عمل کربوکسی تراپی واژن باید گفت که بعد از عمل، ناحیه تحت درمان ممکن است کمی متورم شود و ممکن است کمی احساس ناراحتی کنید. البته این علائم موقتی هستند و اغلب بدون درمان ناپدید میشوند. در مورد موارد منع مصرف، موارد زیادی وجود ندارد و اکثر این موارد موقتی هستند. پزشک به بیمار کمک میکند که بتواند با برطرف نمودن موانع از مزیتهای روش درمانی کربوکسی تراپی واژن بهره مند گردد.

جهت دریافت مشاوره با بهترین متخصص زنان اصفهان، دکتر میرمعصومی می توانید از طریق لینک ارتباطی زیر برای دریافت نوبت مشاوره و معاینه اقدام کنید.

توصیه هایی در خصوص روش درمانی کربوکسی تراپی واژن

CO2 Lift V یک نوع روش درمانی بدون درد، موثر و با مقبولیت پزشکی بسیار بالا است که مشکلات واژن مرتبط با افزایش سن، یائسگی، زایمان، استرس یا شیمی درمانی را برطرف می کند. این نوع روش درمانی برای افرادی که مشکلاتی همچون خشکی واژن، مشکلات ادراری، ناراحتی در حین مقاربت دارند و نیز جهت تنگی واژن و موارد دیگر بسیار موثر است. راز پنهان شده در CO2 Lift V تزریق دی اکسید کربن به واژن است که بدن را وادار میکند تا خون غنی از اکسیژن را به بافت برساند. تا آنجا که بتواند جوانسازی واژن را به حداکثر برساند و ظاهر زیبایی آن را افزایش دهد. با CO2 Lift V، می توانید بافت سالمی داشته باشید که مانند یک بدن جوان عمل میکند. اکثرا افراد پس از اتمام اولین کیت خود نتایجی را که مد نظرشان است در بدن خود به خوبی مشاهده میکنند.

انجام کربوکسی تراپی واژن مانند سایر روش های درمانی زیبایی و جراحی ها و تزریق های جوان سازی نیاز به دوره مراقبت و درمان دارد و نیاز است حتما توسط یک جراح زیبایی مطمئن انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط